• OOXZCJ $ $ А $ {@ X43FHL ENEHT
 • X {WRP8I7MYTI) GUH ~ a ~ 7 (FC

за нас

Ningbo Еј Увоз и извоз копродукции, Ltd. е еден професионален ткаени и плетени облека снабдувач и извозник, нашата компанија го лоцира во Ningbo градот, кој е познат меѓународен пристанишен град, соседните Шангај градот.

Ние сме работеле со многу од нашите подизведувачи за над 10 години, ни помага да се испорака вашите нарачки брзо во ниски MOQ со конкурентна цена.

Нашите клучни производи се деца и трикотажа плетени носат. Нашите штабови се богати искусни и имаме силен тим што за контрола на квалитет за нашите клиенти.

животната средина

 • строга контрола на квалитетот

  строга контрола на квалитетот

  Али производи мора да бидат квалитетни проверуваат за повеќе од три пати
 • богати искуства

  богати искуства

  нашиот тим има речиси 20 години искуство во увоз и производство на ткаени и плетени облека
 • подобро ЦЕНА

  подобро ЦЕНА

  Цените на рок дното може да се обезбеди врз основа на нашата рефус производителот директно manufactur
 • брза испорака

  брза испорака

  Еден тим од областа на мали нарачки, да може да се направи итно испорака случи ако треба.


Контактирајте не

Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.
Ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

адреса

Бр.1 зграда 1, Источна Бизнис Центар, Yinzhou округ, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, PRChina

Е-пошта

телефон