за нас

Ningbo Еј Увоз и извоз копродукции, Ltd.

Ningbo Еј Увоз и извоз копродукции, Ltd. е еден професионален ткаени и плетени облека снабдувач и извозник, нашата компанија го лоцира во Ningbo градот, кој е познат меѓународен пристанишен град, соседните Шангај градот.

Ние сме работеле со многу од нашите подизведувачи за над 10 години, ни помага да се испорака вашите нарачки брзо во ниски MOQ со конкурентна цена.

Нашите клучни производи се деца и трикотажа плетени носат. Нашите штабови се богати искусни и имаме силен тим што за контрола на квалитет за нашите клиенти.

Ние извоз на нашата облека за OEM купувачи во САД, на ЕУ. Ние сме запознаени со трендовите и прописи на high-end пазари.

Ако сакате да се испита примерок за вашиот OEM проект, ние може да го имаат подготвени во неколку дена.

За да започнете, јавете ни се денес!

Услуги и сила-Бренд

е основана во 2001 година, со богато искуство во правење на високо квалитетни children.More од 600 работници може да произведе 400 000 парчиња месечно.

Со текот на годините, нашата компанија е посветена на развој на деца и production.We никогаш не се намали условот за квалитет на облека. Ние сме искрено со нетрпение очекуваме да вашата соработка.

брендирање
%
маркетинг
%
дизајн
%
развој
%
брендирање
%

Сервис и сила за сопствен сервис

Мали нарачки се прифатени само барање MOQ: 1000pcs / стил, 500pcs / во боја
може да обезбеди главните етикети, се мијат етикети и hangtags
Нашата servicel е во потрага farward да
Имаме строги и целосно уредување систем на редот, информации ќе бидат одговор на најдобро време од страна на нашите вработени за време на напредокот на ред.
a.Order следење на состојба b. Материјали за купување C. производство работилница распоред   d.packing и испорака
Вие сте добредојдени да ја посетите нашата фабрика.

 
Контактирајте не

Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.
Ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

адреса

Бр.1 зграда 1, Источна Бизнис Центар, Yinzhou округ, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, PRChina

Е-пошта

телефон