принцеза се облекуваат NBHEY032 Нова Мода цвет девојка се облекуваат партија Роденден свадба принцеза Дете девојки Облека бебе девојка

Краток опис:


 • Пол: Gire
 • Тип на напојување: OEM услуга
 • Број на моделот: NBHEY032
 • Ткаенина Тип: Ткаени / плете
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Технологија: Plain / Печатени
 • Функција: плус големина
 • Ткаенини: 100% памук / T / C / CVC / 100% Polyster PLAIN / печатени
 • Возраст: 2-6 Години
 • Возрасна група: Деца
 • Материјал: 100% памук
 • Дизајн: Кратко Sleeve
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сезона: Летни
  моделот: печатени
  стил на клиентите и ...: customed достапни
  Примерок Водач Време: 7-10 години
  Стил на должина: Долго
  Набавка Способност
  Набавка Способност: 2000000 Парче / Парчиња месечно
  Пакување Детали
  1pcs во една polybag, 30pcs во еден картон (Според да -requirements корисникот)
  Port: Ningbo / Шангај
  Водач Време: околу 90days по потврди ред (според клиенти reg)


 • Тема:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  

  Контактирајте не

  Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.
  Ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

  адреса

  Бр.1 зграда 1, Источна Бизнис Центар, Yinzhou округ, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, PRChina

  Е-пошта

  телефон