• $ OOXZCJ $ A {@ X43FHL $ ENEHT
 • X {WRP8I7MYTI) Guh ~ A ~ 7 (FC

Rreth nesh

Ningbo Hey Import & Export Co., Ltd. është një endura profesional dhe thurur veshje furnizues dhe eksportues, kompania jonë ndodhet në qytetin e Ningbo, i cili është një qytet i njohur ndërkombëtar port, qytetin Shanghai fqinje.

Ne jemi duke punuar me shumë nga nënkontraktorët tanë për më shumë se 10 vjet, duke na ndihmuar të dërgimit urdhërat tuaja shpejt në moq të ulët me çmim konkurrues.

Produktet tona kryesore janë fëmijët trikotazh dhe veshje të endura. shtabet tona janë të pasur me përvojë dhe ne kemi një ekip të fortë duke e bërë kontrollin e cilësisë për klientët tanë.

Environmental

 • të rreptë të cilësisë

  të rreptë të cilësisë

  Ali Produktet duhet të jenë të kualitetit inspektuar për më shumë se tri herë
 • përvoja të pasura

  përvoja të pasura

  Ekipi ynë ka gati 20 vjet përvojë në importimin dhe prodhimin e thurur dhe thurur veshje
 • PRICE preferueshme

  PRICE preferueshme

  Çmimet të ulura mund të sigurohet në bazë të pjesa më e madhe prodhuesit tanë të drejtpërdrejtë manufactur
 • dërgesë të shpejtë

  dërgesë të shpejtë

  Një ekip i specializuar në urdhërat e të vogla, ne mund të bëjë urgjentisht dërgesa të ndodhë në qoftë se keni nevojë.


Na kontaktoni

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.
Ju lutem na kontaktoni në të njëjtën kohë.

Adresë

Nr.1 Building 1, Business Center Eastern, Yinzhou District, Ningbo City, Provinca Zhejiang, PRChina

E-mail

telefon