Rreth nesh

Ningbo Hey Import & Export Co., Ltd.

Ningbo Hey Import & Export Co., Ltd. është një endura profesional dhe thurur veshje furnizues dhe eksportues, kompania jonë ndodhet në qytetin e Ningbo, i cili është një qytet i njohur ndërkombëtar port, qytetin Shanghai fqinje.

Ne jemi duke punuar me shumë nga nënkontraktorët tanë për më shumë se 10 vjet, duke na ndihmuar të dërgimit urdhërat tuaja shpejt në moq të ulët me çmim konkurrues.

Produktet tona kryesore janë fëmijët trikotazh dhe veshje të endura. shtabet tona janë të pasur me përvojë dhe ne kemi një ekip të fortë duke e bërë kontrollin e cilësisë për klientët tanë.

Ne eksportojmë veshje tona për blerësit OEM në SHBA, BE. Ne jemi të njohur me trendet dhe rregulloret e tregjeve të lartë fund.

Nëse ju dëshironi për të shqyrtuar një mostër për projektin OEM tuaj, ne mund të kemi atë gati në disa ditë.

Për t'ia filluar, na kontaktoni sot!

Shërbimit dhe forca-Markë

është themeluar në vitin 2001 me përvojë të pasur në marrjen children.More cilësi të lartë se 600 punëtorë mund të prodhojë 400 000 copë në muaj.

Gjatë viteve, kompania jonë ka qenë e angazhuar në zhvillimin e fëmijëve dhe production.We nuk të zvogëlojë kërkesat e cilësisë së veshjeve. Ne jemi duke kërkuar sinqerisht përpara për bashkëpunimin tuaj.

branding
%
marketing
%
dizajni
%
zhvillim
%
branding
%

Shërbimit dhe forca-Custom shërbimit

Urdhërat e vogla pranohen vetëm moq kërkesë: 1000pcs / style, 500pcs / color
mund të sigurojë etiketa kryesore, larë etiketat dhe hangtags
servicel jonë është në kërkim farward të
kemi një sistem të rreptë dhe të plotë rregullimin e rendit, Info do të jetë përgjigja më së koha më e mirë nga stafi ynë gjatë progresit të rendit.
a.Order ndjekja fletë b. Material Blerja c. Prodhimi Punëtoria orarin   d.packing & ofrimit
Ju jeni të mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

 
Na kontaktoni

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.
Ju lutem na kontaktoni në të njëjtën kohë.

Adresë

Nr.1 Building 1, Business Center Eastern, Yinzhou District, Ningbo City, Provinca Zhejiang, PRChina

E-mail

telefon