Princess Dress NBHEY032 New Fashion Flower Girl Dress parti ditëlindjen dasmës princess Toddler vajzat rroba baby girl-së

Përshkrim i shkurtër:


 • Gjinia: Gire
 • Furnizimi Type: shërbim OEM
 • Numri Model: NBHEY032
 • Pëlhurë Lloji: Woven / thur
 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Teknika: Plain / Shtypur
 • Klasi: Plus Size
 • Pëlhurë: 100% pambuk / T / C / CVC / 100% POLYSTER PLAIN / SHTYPUR
 • Mosha: 2-6 Vite
 • Mosha Group: Fëmijët
 • Materiali: 100% Pambuk
 • Design: Mëngë të shkurtra
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Season: verë
  Model: shtypura
  style Customer dhe ...: customed dispozicion
  Shembull Lead Time: 7-10 vjet
  Stili i Length: gjata
  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia: 2000000 Copë / copë në muaj
  Paketimi Detajet
  1pcs në një polybag, 30pcs në një kuti kartoni (Sipas të -requirements konsumatorit)
  Port: Ningbo / Shanghai
  Koha Lead: rreth 90days pas konfirmuar rendin (në bazë të konsumatorëve reg)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  

  Na kontaktoni

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.
  Ju lutem na kontaktoni në të njëjtën kohë.

  Adresë

  Nr.1 Building 1, Business Center Eastern, Yinzhou District, Ningbo City, Provinca Zhejiang, PRChina

  E-mail

  telefon